19 februari 2025

Indische keuken van Tante Greet

Na 55 jaar keren Kor en Hilda Dijkstra terug naar hun geboortedorp Stedum om de boel op te vrolijken met een sfeervolle eetgelegenheid en ontmoetingsplaats (terrasje) aan het water bij de haven van het Steemer Moar.
Het lijkt ons ontzettend leuk om oude bekenden, familie en natuurlijk nieuwe gezichten te ontmoeten.
Met een gezellig terrasje rondom onze foodtruck gaat dat zeker lukken.
Vanaf zaterdag 5 juni staan we elke 14 dagen om 14.00 uur bij de haven.
Ook zullen we onze bezorgservice uitbreiden naar Stedum zodat jullie op elk moment van de week kunnen genieten van de Indische keuken van Tante Greet.
Bij slecht weer of andere verplichtingen staan we niet op de standplaats, we zullen jullie het dan op tijd laten weten.
We serveren warme Indische hapjes uit eigen keuken zoals heerlijke saté Ajam (kip), gemarineerd en houtskool geroosterd . Ook onze eigen gemaakte loempia’s ( kip en vega) vinden gretig aftrek bij onze vele volgers.
Daarnaast bieden we complete maaltijden aan…gekoeld of bevroren …thuis even warm maken op het moment dat het u past.
Hopelijk zien we elkaar in de haven of bij u thuis als we uw bestelling komen bezorgen.
Hartelijke groet en tot 5 juni
Kor en Hilda Dijkstra