Minimale opkomst bij kerstdiner voor minima

loppersum – Slechts twaalf personen hebben zich aangemeld voor het kerstdiner voor mensen met een minimuminkomen, aanstaande maandag in Loppersum. “Blijkbaar is voor veel mensen de drempel om zich op te geven te hoog”, zegt organisator Eisbrand Holtjer.
Holtjer hoopte aanvankelijk op zo’n vijftig aanmeldingen, maar zag zijn telefoon slechts roodgloeiend staan met potentile sponsors. Zo krijgen alle deelnemers aan het kerstdiner een stapel loten van de Lotto en een editie van het maandblad Quote, waarin ze kunnen lezen hoe ze miljonair kunnen worden. Een bloemist uit Haren heeft een bos orchideen aangeboden, terwijl een schoonheidssalon een cheque weggeeft.
Ondanks het minimale aantal aanmeldingen, beschouwt Holtjer zijn actie zeker niet als mislukt. “Wij gaan de mensen die komen gewoon een fantastische avond bezorgen.”
© Archief www.stedum.com
www.dvhn.nl