17 februari 2025
Zaterdag 24 januari was de toekenning van de certificaten en de prijsuitreiking voor de Kern met Pit ronde 2014. De Koninklijke Nederlandse Heidemij stimuleert bewonersgroepen om zelf iets in hun wijk of dorp te realiseren en beloont die inspanning met 1000 euro als het inderdaad voor elkaar komt.
Moarstee was als project ingediend voor deze editie en is door de jury positief beoordeeld. Moarstee staat er, en er wordt op dit moment met vereende krachten hard gewerkt om het goed en gezellig ingericht te krijgen. Kaj Reker en Lies Oldenhof hebben namens de Stichting Moarstee het certificaat in ontvangst genomen.
Het is in 2015 de beurt aan de leemschuur van “De Heemen”. Dirk van Impe en Lorette Verment hebben een toelichting gegeven en het project is toegelaten tot de wedstrijd. Eind van dit jaar zal dit project beoordeeld worden. Een Stedumer initiatief weer Kern met Pit?

www.stedum.com,

Geef een reactie