25 januari 2025

Politieke primeur in Stedum

0

Het wordt de hoogste tijd voor het uitwisselen van de idee‘n over de
toekomst van Stedum. Er staat grootse nieuwbouw op stapel, maar verkoopt dat
wel? Er zijn problemen met de plaats van de jeugdsoos, de dorpskrant wordt
te duur en zou dunner moeten en het oefenveld van VV Stedum loopt gevaar
door woningbouw.

Hoe ziet Stedum er over 5 tot 10 jaar uit? Hoe willen de Stedumers dat het dorp er dan uitziet? Ze hebben in de toekomstvisie-enquete hun mening gegeven, maar hoe nu verder? Uiteindelijk beslist de gemeenteraad van Loppersum hierover, en daarom heeft het bestuur van Dorpsbelangen de fracties uitgenodigd met de Stedumers van gedachten te wisselen. Daarmee is Stedum de eerste politieke arena ter voorbereiding op de gemeenteraadsverkeizingen. Er is volop gelegenheid met de fractieleden te praten, maar ook politiek vuurwerk wordt niet geschuwd. In de
raadsvergadering van 17 oktober jl. bleek al dat het vuurtje wordt opgestookt. Stedum is er op tijd bij, de aftrap voor de gemeenteraadsverkiezingen wordt 1 november in Stedum gegeven!


Dit alles vindt plaats op de ledenvergadering van Dorpsbelangen, om 20.00 in cafŽ ’t Oude Raedthuys. Er wordt begonnen met het zakelijke gedeelte, waarin de activiteiten, de plannen voor volgend jaar en Oud en Nieuw op de agenda
staan. Het lijkt erop dat er nu echt een groot feest wordt georganiseerd, dit jaar in de Sporthal. Graag hoort het bestuur van Dorpsbelangen de idee‘n van de Stedumers hierover. Maar daarna is het de beurt aan de Stedumers zelf, en kan de politiek zich laten informeren en zich profileren. We zijn benieuwd hoe hun visie in deze tijd van bezuinigen nog kan zijn.

Gemeente Loppersum

Geef een reactie