Tussen kunst en klei

De workshops worden verzorgd door professionals uit het dorp: de Boekwerkplaats Stedum van Wim en Susanna Gremmen, In je Nopjes van Mirjam Geerts, Janna Bathoorn fotografie, Muziekwerkplaats Muzette van Leo van Esch en professionele kok Sander de Leeuw. Daarnaast helpen vrijwilligers mee in de begeleiding.
De workshop soep maken is ’s ochtends. De soep wordt geserveerd tussen 12.00 en 13.30 uur. Hierbij worden broodjes gebakken boven het vuur. Andere workshops zijn zowel ’s ochtends als ’s middags. De workshops zijn voor jong en oud, voor gezinnen en volwassenen. Je kunt komen wanneer het je uitkomt en uiteraard kun je ook de hele dag meedoen. Voor de workshops wordt een kleine vergoeding gevraagd. Behalve de workshops is er een herstelcafé, waarover elders bericht wordt.
Deze activiteit is onderdeel van het Kern met Pit- project “Tussen kunst en klei”. In het voorjaar was er de activiteit ‘Zaaien’. De workshops op 16 juni staan in het teken van ‘Groeien’. In het najaar gaan we ‘Oogsten’: op 29 september organiseren we de appeloogst en aansluitend t/m oktober de tentoonstelling met de oogst van de workshops.
www.stedum.com